This event has already ended.
Try our search page to find other current Louisville events.

Print


Underlying Themes Studios is producing a show at Louisville's Club 21 featuring music of the Electronic genre. Performing artisits include:  Wick-It, Kidsmeal, and BootySweat.Check the Underlying Themes Studios website for more details including samples of the artist's music. 

Yılbaşına yakın bir zamanda bir fuara gitmiştim ve ilk orada gördüm bu Duvar Saati ni, gerçektende mükemmel bir Promosyon du ve hemen bundan birtanede mutlaka bende olmalı dedim bir tane aldım. Duvar Saatleri çok farklı ve çeşitlilik sahibi ürünlerdir insan bu ürünleri gördüğü zaman aralarında seçim yapmakta bişe zorlanabiliyor. İçlerinde en güzellerinden biriside Buzdolabı Saatleri dir. Bu tip Promosyon ların evleri mutfakları güzelleştiren ürünler olduğunu gördüğümden Mutfak Saatleri nden almak istemiş ve almıştım çokta memnun kaldı. Farklı olarakta Çocuk Saatleri vardı fakat henüz bu Promosyon Ürünleri nden almayı düşünmedim açıkçası.

Benim beğendiğim, yani en çok beğendiğim Promosyon Ürünü Duvar Saatleri dir. Gelecek seneki fuarda tekrar ve mutlaka bulunacağım almak istediğim bu ürünleri umarım tekrar görüp alabilirim bu beni çok mutlu edecekktir buna emin olabilirsiniz değerli kardeşlerim. Bizim ve herkesin duvarında mutlaka bir Duvar Saati olmalı diyorum ve bunun güzelliğini her kardeşimin yaşamasını diliyorum.

Location:
Club 21
1481 South Shelby Street
Louisville, Kentucky 40217
Phone: (502) 690-6070

URL: http://underlyingthemes.com/wordpress/
Price: $5 @ the door / 21 and over (must have identification)
Like us on Facebook!
Subscribe to our RSS Feed!
Follow us on Twitter!
Add us to your circles on Google+!
Follow us on Pinterest!
Follow us on Tumblr!

Search Louisville Events

More Events | Post an Event | Event Map
sat
25
sun
26
mon
27
tue
28
wed
29
thu
30
fri
31

Search Louisville Restaurants

Louisville Independent Business Alliance

 

Copyright © 2014 Louisville.com, All Rights Reserved
137 W. Muhammad Ali Boulevard, Suite 102, Louisville, KY 40202
502-625-0100
Mobile Site